Методичний калейдоскоп
3 квіт. 2014
Першою частиною свята стала виставка методичних матеріалів, розроблених педагогами. Наша школа гідно представила себе, показавши роботи не лише вчителів, які цього року атестуються, а й практично всіх членів колективу.
Другою частиною «Калейдоскопу» стало представлення «візитки» педагогічного колективу. Учителі, які цього року проходять атестацію, на високому рівні довели присутнім, що наша школа є однією з найкращих у районі, а колектив наш – творчий та висококваліфікований.
На завершення свята були вручені грамоти за різні досягнення педагогів. Наша школа отримала одну колективну грамоту та дві особисті – Пающик Л.М. та Лубенській І.Г.