Шкільна акція « Ми - за чисте довкілля»
18 квіт. 2014
Заходи з наведення порядку та благоустрою, уже стали традиційними для усього колективу школи. Усі учасники акції залюбки підтримують ініціативу районної державної адміністрації, селищної ради: «Зробити чистим кожне подвір’я, кожну вулицю, в цілому наше селище».
Суботник закінчився, але роботи з упорядкування та благоустрою нашого селища триватимуть, так як і продовжуватиметься шкільна акція « Ми - за чисте довкілля».