24 квітня – День цивільного захисту
28 квіт. 2014
З метою вироблення навичок правильної поведінки під час небезпечних ситуацій різного характеру, у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 з професійним навчанням були організовані заходи з евакуації учнів,учителів та технічного персоналу.
А команди 8-11 класів мали змогу під час проведення змагань,закріпити на практиці навички надання першої медичної допомоги,правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Основними темами гри були «Стихійні лиха», «Природні небезпеки»,«Радіація», «Хімічна небезпека».
Дані заходи допоможуть учням краще підготуватися до життя у сучасному світі, врятуватися у тій чи іншій життєвій екстремальній ситуації.