22 серпня відбувся урочистий мітинг вшанування пам’яті
![](/uploads/org2802/news_1409045776_.jpg)
Петро Григорович належить до тієї славної плеяди імен, без яких важко уявити собі становлення нашої школи. Залишивши районний відділ народної освіти, він обійняв посаду директора восьмирічки й «виконробота» будівництва нової школи. Будувалася вона п`ять років. За цей час школа змінювала свій статус. У 1983 році до неї приєднали Петропавлівську восьмирічну школу №2, а в серпні 1984 року її організували в середню. У школі навчалося до 1000 учнів.
«Учитель від Бога, котрий увібрав у себе всі якості талановитого й мудрого керівника, людина, яка ніколи не поступалася сумлінням і честю заради керівної посади і тихого родинного затишку. Він був чесним у всьому й вимагав цього від підлеглих,» - сказала у своєму виступі вчитель історії та правознавства Білошапка Лариса Володимирівна.
По закінченню урочистого мітингу відбулося покладання квітів до меморіальної дошки видатного земляка.