День української писемності й мови
9 лист. 2014
![](/uploads/org2802/news_1415790817_132.jpg)
10 листопада у школі розпочався тиждень
«Без мови рідної, юначе,
Й народу нашого нема».
Відкриття тижня співпало з участю школярів у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. У конкурсі взяли участь 37 найкращих мовознавців із 3-11 класів.
Старшокласники провели інформаційний-пізнавальний діалог «Шлях мови – тернистий шлях боротьби». У конкурсі «У слові, у словечку» взяли участь 7-8 класи. Для 6 класів проведено лекторій «Мова – життя духовного основа». А учні 5-х класів підготували естафету цікавих повідомлень «Азбука, абетка, алфавіт».