Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!
10 бер. 2015
![](/uploads/org2802/news_1426585144_.jpg)
У березні весь світ відзначає День народження Великого Кобзаря. Традиційними у нашій, Петропавлівській ЗОШ №2, стали Шевченківські декади. Так і в цьому навчальному році цікаво пройшли ці святкові дні.
Розпочалася декада Шевченківським святом для учнів початкових класів «Слава Кобзарю».
Цей захід провели вчителі початкових класів спільно з працівниками районної дитячої бібліотеки (директор Лисенко Л.І.).
На початку свята працівники бібліотеки провели заочний «екскурс» по Шевченківським містам, коротко розповіли дітям про видатного Кобзаря, зокрема про деякі епізоди з його дитинства. Дітей було ознайомлено з таким виданням як “Кобзар”,та продемонстровано, що ця поезія йде до серця, її співають, втілюють в живописі і скульптурі, відтворюють на екрані і на сцені та, насамперед, його читають.
Відкрити для учасників заходу багатогранну постать поета допомогла книжкова виставка, підготовлена працівниками бібліотеки, «Полум’яне слово Кобзаря», на якій експонуються твори геніального поета і розповіді про нього.
Потім діти з великим задоволенням декламували свої улюблені вірші з «Кобзаря», за що отримали захоплені оплески глядачів.
У цей день було проведено конкурс на кращий малюнок серед учнів 1-4 класів до творів Т.Г.Шевченка «Шевченкові твори очима дітей». Найкращі роботи було відзначено подяками.