Районна конференція класних керівників
25 бер. 2015
![](/uploads/org2802/news_1427264696_.jpg)
Від методичного об’єднання класних керівників нашої школи з доповіддю виступила Церр Наталя Миколаївна, класний керівник 8-А класу.
У перекладі з латинської «проект» - буквально «кинутий уперед», а у словниках - це «план, замисел, текст чи креслення чогось, що передує його створенню». ». У чому відмінність проекту від планування будь-якого заходу? Деяка непередбачуваність результату (ніхто не знає, що в нього вийде) ставить людину в роль дослідника, творця, активізує її здібності, а якщо це колективний проект, то стимулює розвиток колективних взаємовідносин. А стосовно школи проект - це взаємна навчально-пізнавальна творча або ігрова діяльність, яка має загальну мету й узгоджені засоби діяльності та спрямована на досягнення загального результату