Чорнобильські дзвони
27 квіт. 2015
![](/uploads/org2802/news_1430125472_.jpg)
Для школярів цей урок провели учні 9-Б. кл. Спираючись на літературний матеріал, виступаючі донесли до присутніх масштабність катастрофи, передали картину вселюдського болю.
Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті, ще довго ми відчуватимемо її наслідки,чутимемо ті дзвони.
Ми повинні не тільки пам’ятати про це, але робити все для того, щоб трагедія не повторилась.