День Святого Миколая в школі
18 груд. 2015
А незвичайне свято було тим, що на святкування Дня Святого Миколая було запрошено воїнів АТО Свистунова О.В., Лаврієнка М.В., Юрченка К.О.
На зустрічі відбувся святковий концерт. У програмі виступили учні різних класів, малеча виконала танцювальні та акробатичні композиції, пісні, читала вірші, відбулися перші проби театрального мистецтва у шкільному ляльковому театрі.
Представники учнівського самоврядування від імені учнів школи від щирого серця подякували воїнам за мир і спокій, за мужність та героїзм та привітали з наступаючими святами. На згадку про наше свято подарували Різдвяний чобіток з солодощами та побажали міцного здоров’я, мирного неба та благополуччя.
Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.