Декада екологічного виховання
29 квіт. 2016
Любов до Батьківщини неможлива без любові до природи рідного краю, бережливого ставлення до неї, бажання покращити екологічну ситуацію там , де ти мешкаєш. Саме тому щорічно у квітні в нашій школі проходить декада екологічного виховання . Під час якої учні перш за все прибрали територію школи та пришкільні ділянки, впорядкували клумби.
Привернули увагу до збереження ранньоквітучих квітів, більшість з яких занесена до Червоної книги України, провівши флеш-моб «Збережіть первоцвіти!» (вч.Рябоконь О.А.), при проведенні для школярів початкової ланки лекторію «Сторінками Червоної книги» учні 6 Б класу ( вч. Стехно В.В.)наголосили про збереження зникаючих видів рослин та тварин.
З метою збереження здоров’я провели екоярмарок «Органічні продукти», звернувши увагу на користь використання екологічно чистих продуктів.
До дня Землі проведені виховні заходи у початковій ланці ( класовод Решетнікова І.В.) , для учнів середньої ланки «Земля – наш спільний дім» ( кл.кер. 8 Б Багно А.А.)
Учні 5- 6 класів взіли участь в екологічній вікторині «Юні знавці природи» (вч. Гринь Л.В.), де показали змістовні знання природничих наук.
Підсумком декади стала науково-практична конференція для учнів 9-11 класів «Екологічні проблеми регіону» (вчителі гринь Л.В., Рябоконь О.А.), де учні висвітлили головні екологічні проблеми Петропавлівщини та намітили шляхи їх вирішення. Однією з головних проблем нашого селища є стихійні сміттєзвалища, і учні вирішили не на словах, а на ділі зробити наше селище чистіше , та організували толоку по прибиранню території центрального стадіона Петропавлівки.