Випускний вечір
28 трав. 2016
![](/uploads/org2802/news_1466069649_.jpg)
До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить.
Подвір'я школи майорить різнобарв'ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.
Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Відкрили вечір ведучі свята. Вони надали слово директору школи Пающик Лесі Миколаївні, яка вітала випускників із закінченням школи, зичила їм удачі у всьому, щоб збувалися мрії, надії і сподівання.
Слово відповіді взяли одинадцятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє. Випускники кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль...
Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено бється серце,а то і зовсім десь зникав його стукіт,бо у вирій життя полетять їх пташенята.
Чимось школа сьогодні схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають назавжди 30 яскравих, неповторних листочків. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?
До школи прийдуть нові діти і вона, як турботлива мати, буде виховувати їх, навчати, наставляти і випускати в життя.
Дорогі випускники! Запамятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівавнь.