10 вересня – День визволення Петропавлівки
13 вер. 2016
На період з 17 по 23 лютого 1943 року партизанський загін «Петропавлівський» відновив Радянську владу в Петропавлівці. Це збройне повстання було по суті єдиним на Україні в роки війни .
Вересень 1943р.-остаточне звільнення Петропавлівщини від загарбників військами третьої гвардійської армії Південно –Західного фронту. Серед воїнів, що визволяли Петропавлівський район, були й наші земляки: Бедін Семен Степанович, снайпер Микола Ярош , механік-водій з с. Хороше, Павло Карасьов.