Співробітництво України та ЮНЕСКО в галузі культури
8 лист. 2016
Пріоритетними цілями ЮНЕСКО в Україні є виховання дітей і молоді у дусі миру, демократії, прав людини, толерантності і взаєморозуміння між народами на шляху реального співробітництва і взаємозбагачення культур, причетності до розв'язання світових проблем через партнерство в системі Організації Об'єднаних Націй.
У Петропавлівській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 пройшов тематичний тиждень «Співробітництво України та ЮНЕСКО в галузі культури». З метою формування пошани до національних культурних цінностей українського народу було проведено серед учнів 8-11 класів виховний захід « Сім чудес України під охороною ЮНЕСКО» (керівник Прохорова І.А.). Ідея заходу полягала у широкому знайомстві молоді з об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні, перлинами української культури,підтримці традицій українського народу, популяризації матеріального та нематеріального культурного спадку країни та ознайомленні з ним широкого загалу.
Тематичний тиждень продовжили засідання клубу «Знавці козацьких пісень Дніпропетровщини» (керівник Прохорова І.А.), та флеш-моб « Я козацького роду» (керівник Кривозуб С. В.).