Читацький марафон «Благодійне читання-2016»
16 січ. 2017
![](/uploads/org2802/news_1484736805_250.png)
Дуже приємно,що серед фіналістів Всеукраїнського марафону «Благодійне читання-2016» учні нашого навчального закладу. У номінації «Особистий залік» учениця 6-А класу Мочалова Поліна,керівник Земляна Л.В.,у номінації «Клас»учні 4-Б класу:Іванов Максим,Скрипник Руслана, Михайлюта Олена, Сливець Ярослав, Лісовець Вікторія, керівник Цимбал О.І.
Вітаємо з перемогою!