Інтелектуальні змагання – це справжній азарт
23 бер. 2017
![](/uploads/org2802/news_1490254400_.png)
Учні нашої школи беруть участь у конкурсі з 2009 року. І цього року у конкурсі взяло участь 84 учні (з 2 по 11 класи)
Що приваблює учнів у конкурсі? По-перше, непідкупність, цікавість до інтелектуальних змагань. По-друге, можливість вільно виявити свою творчість навіть тоді, коли вона приносить хибний результат. У конкурсі немає переможених, а це подобається дітям.