Добро творити поспішаймо!
7 квіт. 2017
![](/uploads/org2802/news_1491808044_.png)
Усі учнівські колективи школи надзвичайно активно включилися у хід акції, навіть найменші учні зрозуміли важливість збору кришечок: по-перше, ми допомагаємо нашим пораненим захисникам, по-друге, дбаємо про чисте довкілля, по-третє, виховуємо у собі якості справжнього патріота та громадянина. Учнівська рада школи провела засідання, на якому всі зібрані кришечки було перераховано, підведено підсумки та передано зібрані кришечки волонтерам громадської організації «Єдність і сила». Отже, результати акції:
1місце-1-А клас;
2 місце-5-Б клас;
3 місце-6-А клас.
Акція зі збору кришечок продовжується!