Засідання шкільного батьківського комітету
9 лист. 2017
![](/uploads/org2802/news_1510222189_.png)
Директор школи Цимбал О.І. ознайомила присутніх з основними положеннями нового «Закону про освіту» та повідомила про пріоритетні напрями роботи школи.
Голова батьківського комітету Сисун О.І. довела до відома батьків фінансовий звіт про витрачені та отримані кошти благодійних внесків. Розглядалися питання про конкурс «Кращий учень», «Кращий клас», відкриття хореографічного класу, ігрової кімнати та ін.