День толерантності
17 лист. 2017
![](/uploads/org2802/news_1511160979_.png)
У школі відбулися години спілкування на тему: « Толерантність-шлях до миру». Лекторська група ЦДІ провели інформування на тему «16 днів проти гендерного насильства». Для 7-9 класів відвідали тренінги «Скажемо насиллю – ні». Старшокласники провели соціальну акцію для жителів селища «Як запобігти домашньому насильству». Учні початкових класів виконали колективну творчу справу «Ми вам даруємо тепло своїх сердець».