1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом
6 груд. 2017
![](/uploads/org2802/news_1512548212_.png)
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на цю проблему.
У школі було проведено конкурс малюнків та плакатів "Молодь проти СНІДу", Також цього дня для учнів 1-4-х класів волонтерами – учнями 9 класу – було запропоновано перегляд профілактичного відео-ролика «ВІЛ/СНІД». Проведено інформаційно-профілактичний лекторій на тему: «ВІЛ/СНІД – знати, передбачити, запобігти.»
ВІЛ-інфекція становить велику небезпеку для людей і суспільства, тому про неї треба знати всім. Необхідно володіти правдивою інформацією про шляхи поширення ВІЛ/СНІДу.
Завжди слід пам’ятати, кожен з нас, особисто, несе відповідальність за власне життя та здоров’я.