Подорож країною Дружби
13 груд. 2017
![](/uploads/org2802/news_1513764705_.png)
Метою цього заходу було розширення і поглиблення у дітей поняття дружби, усвідомлення якостей справжнього друга, розвиток почуття відповідальності, виховання чемного ставлення один до одного.
Змістовною та захоплюючою була віртуальна подорож по містам країни Дружби, в якій діти були активними учасниками. А учні третіх класів продемонстрували свої творчі здібності : читали вірші, танцювали та гарно співали пісні про дружбу.