Тиждень естетичного виховання
22 січ. 2018
![](/uploads/org2802/news_1516602729_.png)
У вівторок відбувся флешмоб для учнів початкових класів «У запальних ритмах танцю» (педагог-організатор Дронова А.О.). У середу була організована виставка робіт гуртків естетичного спрямування «Мистецькі витребеньки» (керівники Симоненко А.Е., Троценко М.В., Глянько Р.В., Богомол А.В.), де учні змогли побачити прекрасні фото та вироби декоративно-прикладного мистецтва. У четвер учителем Іщук Л.М. для учнів 8-9 класів була проведена вікторина «У світі прекрасного». Тиждень закінчився у п’ятницю, знайомством з творами кіномистецтва у форматі 3Д.