Крути – символ українського патріотизму
29 січ. 2018
![](/uploads/org2802/news_1517215879_.png)
Під звуки сумної мелодії учні декламували вірші, переглядали кадри відеохроніки, вшанували пам'ять патріотів хвилиною мовчання. На завершення заходу Матвієнко Марія виконала пісню про Україну.
Старшокласники мали змогу обмінятися думками з приводу даної події під час круглого столу «Крути – символ українського патріотизму», який підготували учні 10-А класу (історичний профіль).