Виховний захід «Екологічні проблеми сьогодення»
18 квіт. 2018
У різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Учні 11 – А Петропавліської ЗОШ №2 провели виховний захід «Екологічні проблеми сьогодення», де були висвітлені деякі екологічні проблеми нашої держави та нашого регіону: забруднення водойм, грунтів, стихійні сміттєзвалища . Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо! Адже завтрашній день Землі буде таким, яким ми його зробимо сьогодні.