Свято останнього дзвоника
31 трав. 2018
![](/uploads/org2802/news_1527749024_.jpg)
Та в цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні прощаються з рідною школою наші випускники.
25 травня пролунав останній дзвоник і в нашій школі. Для випускників розпочалася нелегка пора здачі ДПА та ЗНО. А для молодших школярів веселі канікули та розваги у пришкільному таборі. Тож бажаємо всім удачі!