Свято Першого дзвоника
4 вер. 2018
Такими словами розпочався День знань у нашій школі, який відбувся 3 вересня. Першокласників та інших гостей свята привітали почесні гості школи голова селищної ради Войнов С.В. та директор музичної школи Валько І.В. Директор школи Цимбал О.І. розповіла про досягнення нашої школи та представила молодих спеціалістів. Найцікавішими були вітання від героїв мультфільму «Фіксики», які вручили першачкам символічні подарунки – дзвоники та затанцювали разом з учнями веселий танок. Бажаємо всім щасливого та успішного нового навчального року!