Вітаємо юних туристів!
12 вер. 2018
![](/uploads/org2802/news_1537357445_.jpg)
У конкурсних етапах взяли участь учні шкіл. Головна ідея заходу – пропаганда туризму, спорту, здорового способу відпочинку для молоді, розвиток дружніх стосунків між учнями та зв’язків між молоддю різних навчальних закладів. Тому турзліт проходив під девізом «Молодь – наше майбутнє!» і відповідно мав спрямовану на здоровий спосіб життя тематику деяких конкурсів.
Ми хочемо привітати команду нашої школи, яка зайняла почесне 2 місце у районних змаганнях!