Привітай захисника
23 жовт. 2018
Підготували малюнки, вироби, листівки з привітаннями. 19 жовтня вся наша дружня громада школи №2 зібрала допомогу і передала волонтерам. Це малюнки, вироби, картини, аплікації, листи- побажання, харчі, кава, чай, солодощі, речі, засоби гігієни .Та найбільшою радістю і приємною несподіванкою для волонтерів і для ветеранів АТО стали слова вдячності за мирне небо, за можливість навчатися, спілкуватися і за мирне дитинство, які прозвучали з вуст школярі 1-11 класів.