Конкурс «Новорічна композиція»
6 груд. 2018
![](/uploads/org2802/news_1544094967_.jpg)
У цьому році свої роботи представили учні 1-4 класів. Роботи відзначалися справжньою майстерністю та красою. Не стояли осторонь і батьки. Вони допомагали своїм діткам. Побажаємо учасникам лише перемог!
У цьому році свої роботи представили учні 1-4 класів. Роботи відзначалися справжньою майстерністю та красою. Не стояли осторонь і батьки. Вони допомагали своїм діткам. Побажаємо учасникам лише перемог!