Діти мають право
11 лют. 2019
Діти подорожували сторінками Конвенції про права дитини. Розповідали про свої права та обов’язки. Виконали веселий танок про безтурботне дитинство, заспівали пісню про те, що кожна дитина повинна виховуватися в родині. Право на розвиток талантів було підтверджено грою на фортепіано Пшонік Ольги. Перед присутніми виступила представниця Служби по наданню безкоштовної юридичної допомоги Максименко Я.О. Вона розповіла дітям про захист їх прав у державі та нагадала про виконання обов’язків.