Зустріч з представниками військових вузів
14 лют. 2019
Перед старшокласниками виступили представник Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник запасу Петров Володимир Іванович та представник Харківського національного університету повітряних сил імені І. Кожедуба майор Федоров Андрій Володимирович. Вони розповіли учням про військові вузи України, їх спрямування, умови вступу.
Перед присутніми виступив представник громадської організації «Всеукраїнське об’єднання патріотів «Комбатант» Каховський Олександр Миколайович, який розповів про діяльність організації та виховання майбутніх патріотів.