XІІ Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»
6 бер. 2019
Мета конкурсу — розвиток патріотичної та екологічної свідомості школярів, розвиток навичок логічного і креатичного мислення, удосконалення здібності до самовираження в різних формах творчості,удосконалення здібності до самовираження в різних формах творчості, заохочення дітей до здорового суперництва,підвищення активності шкіл у навчальному процесі. Учасниками конкурсу стали учні початкових класів.