Виставка дитячих робіт "Світло даремно не вмикай і розумно витрачай"
18 бер. 2019
Під час практичних занять ,тренінгів, інтерактивних вправ в учнів виробилися навички екологічно стійкого і безпечного способу життя, дбайливого ставлення до природи, електроенергії та тепла.
Тому, організувавши конкурс дитячих робіт, ми переконатися у тому, що в учнів сформовані вміння практичної діяльності з енергозбереження, економного природокористування.
У своїх малюнках, аплікаціях, виробах діти відобразили свої знання, створивши чудову, різнопланову виставку "Світло даремно не вмикай і розумно витрачай"