Місячник правових знань
1 лют. 2021
![](/uploads/org2802/news_1617031161_.jpg)
У рамках місячника правових знань поговорили про права дитини. Ця категорій прав з’явилася лише наприкінці 20 століття. Діти проаналізували статті Конвенції про права дитини, дізналися про наявні механізми захисту прав дітей та варіанти дій у випадку їх порушень. Розглянули та усвідомили трагічний досвід минулого тоталітарних суспільств, який торкнувся не лише дорослих. Вели розмову про цінності життя дитини, її розвитку, свободи від дискримінації . Саме усвідомлення прав дитини допоможе розвинути почуття відповідальності .