Творчо-обдарована дитина-надія України
18 вер. 2013
![](/uploads/org2802/news_1379498358_49.jpg)
Проект спрямований на створення умов для творчої самореалізації обдарованої учнівської молоді Дніпропетровської області та всієї України.
У навчальному закладі створені всі умови для всебічного розвитку дитини. Так у школі працює мережа гуртків, де вихованці мають змогу дізнатися більше з історії рідного краю,навчитися вишивати та освоять техніку « Канзаши» , здобудуть екологічні навички, вчаться бачити і відтворювати у своїх роботах красу навколишнього світу ,оволодівають хореографічними навичками ,покращують свою фізичну форму,розвивають вокальні здібності,знайомляться з культурою, історією та розвитком країн ЄС.
Для популяризації гурткової та позаурочної роботи з предмету було проведено виставку-презентацію « Краса навколишнього світу».
Війсково-спортивний
Вокальний
Еколого-натуралістичний
Євроклуб
Історіко- патріотичний
Петриківський розпис
Умілі руки