Віртуальний світ у театрі
30 груд. 2021
![](/uploads/org2802/news_1641883335_.jpg)
Подарункові запрошення до ДРАМіКОМу малеча отримала за підтримки депутата обласної ради Ковальського Р.С.
Театр підготував для малят регіону дивовижну виставу. Казка «Новорічні пригоди геймерів» розповідає про дітей, які потрапили в комп’ютерну гру, аби подолати шкідливий вірус. Здолати труднощі герої можуть тільки разом. Так автори хотіли показати, що кіберспорт і геймінг — не одне й те саме. В іграх та Інтернеті загалом є багато чого корисного. Важливо навчити дітей правильно користуватись цим інструментом!
Сучасну малечу майже неможливо уявити без комп’ютерних ігор. І це не «вбивці часу», як вважають деякі батьки. Це інструмент, з допомогою якого діти можуть навчитись працювати в команді, розвинути стратегічне мислення, прискорити реакції на зорові сигнали й, навіть «підтягнути» англійську. Дніпропетровський театр драми та комедії першим в Україні об’єднав зусилля із Федерацією кіберспорту України UESF та підготував для малят регіону дивовижний дарунок. Нова вистава є міксом реального й віртуального світів й вчить глядача як обернути час у відеоіграх на користь дитини.
Діти дивились виставу, затамувавши подих, бо все дійство вибудоване на спецефектах. Актори вдягнуті у костюми з люмінесценцією. Навіть грим — флуоресцентний. Спецефекти-вражаючі!!! А ще,допомагати іншим - це круто! Робити добрі вчинки легко і приємно. А атмосфера новорічних свят тільки доповнила незабутні враження!
Після вистави усі маленькі глядачі отримали солодкі подарунки.
Діти поверталися додому щасливі,усміхнені,з гарним настроєм ! Тож ми вдячні Роману Степановичу за турботу!