Завершився перший тиждень навчання у дистанційному форматі
18 бер. 2022
![](/uploads/org2802/news_1647796315_.jpg)
Завершився перший тиждень навчання у дистанційному форматі.Працюють учителі,не дивлячись ні на що та радіють зустрічі з учнями,більше 70% присутніх. Задоволені батьки, бо учні охоплені навчанням і в повному обсязі іде викладення програмового матеріалу.Радіють учні відновленню навчання, можливості спілкування,тому, що настрій зі спілкуванням покращується!