Добро починається з тебе
30 вер. 2015
«Добро починається з тебе»-під таким гаслом пройшла виховна година,присвячена Міжнародному дню людей похилого віку. Учні розповідали про свої добрі справи,наводили приклади добрих вчинків.
Усі учні Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 виготовили «Квіткову галявину» своїх добрих справ. На своїх квітах вони розмістили фото на яких зображені добрі справи як класу, так і окремих його учнів. Кожний клас починаючи з самих маленьких першокласників до самих дорослих випускників з великою радістю приймали участь в оформлені «Квіткової галявини», та пообіцяли що будуть намагатися робити лише добрі справи.
Зроблене комусь добро повертається до нас, як бумеранг - це зовсім не порожні слова. Часто буває, що зробивши якусь добру справу, через деякий час отримуєш несподіваний подарунок долі. І зовсім не обов'язково придумувати якісь глобальні акції дарування добра і гарного настрою. Досить згадати про дрібниці, начебто непомітні, але такі, що додають дню позитивне забарвлення.
Для когось ці речі - щоденна і очевидна практика, а хтось, можливо, соромиться або забуває про них. Тому на виховній годині ще раз учні нагадали один одному, які добрі справи ми можемо робити регулярно, щоб підняти і собі, і оточуючим настрій і зробити світ людянішим.