Герої не вмирають…
22 лют. 2018
Учні 4-В класу(класний керівник Шугай М.А.) підготували для початкових класів виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишилися». Діти переглянули відео, читали вірші та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Учні школи прийняли участь у районному фестивалі патріотичного спрямування «Спадщина». За рішенням журі 2 місце посіла хореографічна композиція «Діти війни», літературно-музична композиція « Додому , до хати, повертайся живим, солдате!» зайняла 3 місце. Діти брали участь у художніх номерах РБК, музичної школи та РБДТЮ.