Здоров’я – найбільший скарб людини
15 квіт. 2019
![](/uploads/org2802/news_1555320425_.jpg)
Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою з 8 по 12 квітня у школі пройшов тиждень Здоров’я. Учні створили плакати на тему: «Ми обираємо здоровий світ». Провели для учнів початкових класів флешмоб «Здоровий спосіб життя єднає покоління!» Брали участь у цікавих вікторинах та спортивних розвагах.
День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.