Превентивні заходи – запорука безпеки
15 квіт. 2019
![](/uploads/org2802/news_1555320677_.jpg)
Розповідали про безпеку дорожнього руху, про алгоритм дій щоб не стати жертвою правопорушення чи злочину, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність серед неповнолітніх, про відповідальність батьків за вчинки своїх дітей. Інспектор наголосила, що не потрібно боятися спілкуватися з поліцейськими, якщо вони звертаються до дитини. Розповіли про те, що їзда на велосипеді може бути небезпечною, якщо порушувати правила. Учні жваво приймали участь в діалозі та задавали безліч питань. Фото на пам'ять - завжди для дітей найулюбленіша частина зустрічі.