Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Єдина громада – крок до миру
21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру! У 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року.
Співпраця школи і батьків
Школа ХХІ століття… Яка вона? Відповідь на це запитання ми знаходимо, насамперед, у державній національній програмі «Освіта України ХХІ століття», де серед пріоритетних напрямків реформування освіти відзначено, що в основу національної школи мають бути покладені такі чинники: принцип єдності сім’ї та школи, наступності та спадковості поколінь, організація родинного виховання та освіти.
Свято радості, достатку та надії
Добра пора року- осінь. Уся природа одягнена в різнокольорове вбрання, стоять останні теплі дні. Усі мешканці села радіють від того,що польові роботи закінчилися, увесь урожай зібрано, усе добро із садів, городів, полів звезено в двори , сховане в комори, льохи й клуні.
Вітаємо юних туристів!
12 вересня у зоні відпочинку відбувся туристичний зліт учнів шкіл Петропавлівського району.
Час, проведений на туристичному зльоті, для всіх присутніх промайнув цікаво, насичено, весело, кожен мав змогу насолоджуватися свіжим осіннім повітрям і теплим сонцем.
Тиждень безпеки дорожнього руху
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 10 по 14 вересня 2018 року проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.
Єдиний день ранкової зарядки
Згідно наказу Управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації № 92/0/248-18 від 31.08.2018 р. “ Про проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку ”, з метою гідного проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку, популяризації здорового способу життя.
Школа сміливих рішень
Наймолодші школярі Петропавлівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 діляться враженнями від тижня проведеного у школі.
31 серпня відбулося засідання педагогічної ради
31 серпня відбулося засідання педагогічної ради з таким порядком деннним:
Свято Першого дзвоника
Чепуріться мами, тата, збирайте портфелі!
Нова українська школа відкриває двері!
63 ластівят крильця розправляють,
Перші вчителі привітно малят зустрічають,
Вам відкриє світ барвистий, світ добра і казки
Зустрічай вже, рідна школо, перший клас, будь ласка
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)