Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Герої не вмирають
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Районний фестиваль військово-патріотичного спрямування «Спадщина»
20 лютого у Районному будинку культури відбувся патріотичний фестиваль.
Зустріч з представниками ШУ «Першотравенське»
19 лютого у актовій залі школи відбулася зустріч учнів 9-11 класів з представниками Шахтоуправління «Першотравенське» компанії ДТЕК.
Держава починається з кожного
Наш навчальний заклад – Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, велику увагу приділяє громадянському вихованню. Щороку тісно співпрацюємо з різними громадськими організаціями. Брали участь у конкурсі проектів «Громада своїми руками».
Зустріч з представниками військових вузів
13 лютого з метою профорієнтаційної роботи. Патріотичного виховання та формування активної громадської позиції у школі відбулася зустріч для учнів району.
Афганістан –мій біль, моя пекуча пам'ять
15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Війна у тій далекій країні принесла горе не в одну родину.
Вечір шкільних друзів
Сьогодні свято в нашій рідній школі
Сюди прийшли її випускники,
Яких, як мати рідна до порогу
Вона випроводжала всі роки.
. Дарувала ніжність і турботу
Понад багатьох минулих в праці літ,
І от усі зібралися сьогодні
Щоб принести їй свій палкий привіт.
Діти мають право
З метою проведення превентивних заходів та попередження девіантної поведінки у рамках місячника правових знань учні 3-А класу (класний керівник Крамаренко Н.В.) провели виховний захід «Діти мають право».
Всеукраїнський урок доброти
4 жовтня учні школи прийняли участь у встановленні рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня».
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)