Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Міжнародний день рідної мови
21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу .
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
З метою вшанування громадян,які виконували військовий обов’язок на території інших держав, а також-з нагоди 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан,16 лютого у Петропавлівській ЗОШ I-IIIст.№2 з професійним навчанням пройшла Єдиний урок мужності.
Наші права – щасливе дитинство
У сучасних умовах українського суспільства правове виховання є одним з найважливіших чинників розвитку особистості, становлення громадянського суспільства і демократичної правової держави, умовою формування правосвідомості громадянина. Правова освіта спрямована на отримання знань, навичок, ставлень і ціннісних орієнтацій, необхідних людині для ефективного соціального функціонування, реалізації її життєвих цілей і завдань.
Духовні скарби рідного краю
Одним із джерел духовності у народу є слово. Слово покликане давати насолоду,плекати високе почуття,збагачувати духовність,а черпаємо це все із великої кладової - поезії.
Джерела духовності рідного краю
Наша Петропавлівищина славна своїми культурними традиціями,народними талантами. Якщо немає культури-немає ні народу,ні країни.Протягом багатьох віків людство створювало особливий вид мистецтва-мистецтво слова,яке дістало назву «література».
День Соборності та СвободиУкраїни
Школа завжди крокує в ногу із державою, тому події учнівського життя не оминають жодної дати, що пов’язана із національними традиціями та колоритом. Тому День Соборності та СвободиУкраїни у Петропавлівській ЗОШ I-III ст..№2 не залишився поза увагою.
Виставка педагогічних здобутків освітян району
17 січня на базі нашої школи відбулася районна виставка педагогічних здобутків освітян району. Кожна школа представила власну експозицію методичних напрацювань, розробок та досягнень учителів.
Хмарні технології в освіті
29 грудня, у понеділок, у рамках проекту « Використання Інтернет- та медіа освітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості» членами творчої групи – учителями інформатики Туренком В.А. та Церр Н.М. було проведено майстер-клас для педагогічного колективу «Хмарні технології в освіті».
День святителя і чудотворця Микола
19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, для яких Миколай був і є "почесним охоронцем".
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)