Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Останній дзвоник
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
Привіт, пришкільний табір відпочинку "Веселка"!
Канікули – щаслива, безтурботна пора дитинства! Час ігор, пригод, яскравих вражень. Школярам Петропавлвівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 цього літа не доведеться нудьгувати.
Святкування Дня Європи
Святкування Дня Європи стало доброю традицією в Петропавлівській ЗОШ I-III ст.№2.
Підсумки проекту "Енергоефективні школи"
22 травня 2014 року у м. Дніпропетровськ на базі НВК №28 відбулася заключна конференція ІІ етапу проекту «Енергоефективні школи».
Спортивна розвага "День здоров'я"
Традиційно у травні місяці у нашій школі проводиться День здоров’я. У ході якого учні приймають участь у спортивних естафетах,конкурсах,вікторинах. А закінчується свято-смакуванням козацької каші.
Благодійна акція «Ветеран поруч»
Милосердя, доброта... Ще з давньоруських часів благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого або просто сказати добре слово.
«Знов білим цвітом вкрилися сади, І знов приходить свято Перемоги...”
Шістдесят дев’ята весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає нас, їхніх внуків і правнуків. Вітає й нагадує в шістдесят дев’ятий раз про страхіття війни й наказує берегти мир.
Подаруй бібліотеці книгу
З 14 по 30 квітня 2014 року була проведена акція «Подаруй бібліотеці книгу» бібліотекарем школи Шугай Марією Андріївною. Учні школи із задоволенням прийняли участь в акції. Бібліотечний фонд поповнився новою цікавою художньою та природничо – науковою літературою. Всього було подаровано 218 книги.
24 квітня – День цивільного захисту
У ході проведення зустрічі з державним інспектором з нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки у Петропавлівському районі Гречко О.С.,учні більш детально дізналися про причини та наслідки техногенних надзвичайних ситуацій, як правильно себе поводити під час цих небезпек.
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)