Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Наш педагогічний колектив
Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 -це колектив творчих, креативних однодумців, який успішно дивиться у майбутнє!
Перший урок
Перший урок на тему: «Бережемо природу- бережемо Батьківщину» . Нетрадиційні форми: урок- квест, уроки на природі, уроки- екскурсії...
Перше вересня - день знань!!!
Свято Першого Дзвоника
- море емоцій, яскраві усмішки, сум на обличчях випускників, урочисті та поважні першокласники, подекуди сльози радості...
Серпнева педрада учителів школи
Серпнева педрада учителів школи пройшла у новому форматі . Спочатку педагоги прийняли участь у квесті «Сучасні педагогічні технології», де продемонстрували педмайстерність та креативність. Потім традиційні вітання з нагоди нового навчального року та індивідуальні солодкі побажання, символічні подарунки для нових членів колективу...
Вишиванка єднає нас
«Рукави — як писанка, а личко — як маків цвіт».- так здавна говорили в народі про сорочку, яку кожна дівчина повинна була вишити,щоб одягати на свята. У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.
Свято Букваря
10 травня у нашій школі відбулося свято Букваря. Першокласники здолали першу сходинку навчання у школі. До них на свято завітали казкові герої: Баба Яга, Яглик, Незнайка, сорока та ведмедик. Діти розповідали вірші, співали пісень. Захід пройшов у дружній атмосфері.
День пам’яті та примирення. День Перемоги
У нашій школі під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
Екологічні проблеми та як ми можемо допомогти (не нашкодити) природі
Вітаємо!
Цимбала Максима з І місцем серед учнів 9 кл. в м. Харків у VІ конкурсі есе, та коміксів на екологічну тематику (керівник Старина Л.М..)
Цьогорічні результати ЗНО будуть дійсні наступного року
Результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані в 2019 році, будуть дійсними у 2020-му. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич в ефірі програми «Сніданок з 1+1», відповідаючи на запитання щодо чинності цьогорічних сертифікатів ЗНО у наступному році.
«Ми не плануємо наступного року якихось надзвичайних змін і це означає, що всі сертифікати за цей рік можна зараховувати», - сказала міністр.
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)