Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
XІІ Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава під егідою Вроцлавського Природничого Університету проводить XІІ Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу у 2019 році – «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім».
Проект з історії України «Тиждень»
Перший день весни делегація учнів 10 класу нашої школи зустріла у м. Дніпро. Згідно листа департамента освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації ми вирушили на стратегічну сесію «Тиждень.
Енергоефективні школи
Впевненими кроками наша країна йде в Європу, відповідно необхідно інтегрувати європейські цінності в повсякденне життя українця, ставати європейцями в побутовій поведінці . Чим ефективніше ми управляємо своїм споживанням електроенергії, тим вищий рівень енергобезпеки нашої країни – це принцип за яким живуть європейські країни, це принцип, по якому повинна жити Україна, як європейська країна..
Конкурсу юних дослідників «Кристали» ім. Євгена Гладишевського
Участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» ім. Євгена Гладишевського.
Нашу школу відвідав директор департаменту освіти та науки ОДА Олексій Полторацький
У п’ятницю, 15 лютого, нашу школу відвідав директор департаменту освіти та науки ОДА Олексій Полторацький разом із завідуючою сектором дошкільної, позашкільної та середньої освіти Наталією Олійник.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту
22-23 лютого у місті Дніпро відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дніпро-2019 Фест»
У суботу 23 лютого хореографічні колективи Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 приймали участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Дніпро-2019 Фест».
У колі друзів
Весело, цікаво ,у атмосфері приємного спілкування пройшов ще один день роботи Клубу вихідного дня. Ми працювали гачком та створювали власні шедеври з підручних матеріалів під керівництвом майстринь Гончаренко С.М. та Читалової Л.М.
Просвітницька акція «Стоп булінг!»
Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг розуміється агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)