Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Вітання для воїнів АТО
Не перший рік наша школа співпрацює з головою ГО «Єдність та сила» Олександром Бороданьовим.
Переможець екологічного конкурсу Юрченко Анастасія
Вітаємо!
Юрченко Анастасію з І місцем серед учнів 9 кл. в м. Харків у VІ конкурсі есе, та коміксів на екологічну тематику (керівник Гринь Л.В.)
Пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС
Чорнобиль…Минуло 33 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.
Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати
На виконання Закону “Про Цивільну оборону України”, Положення “Про Цивільну оборону України”, спільного наказу Міністра освіти України та начальника Штабу – заступника начальника Цивільної оборони України від 19 травня 1995 року № 143/179, наказу по школі від 19.04.2019 48-о/д «Про проведення єдиного Дня цивільного захисту» та з метою привернення уваги кожного керівника і працівника закладу освіти до питань охорони праці 24 квітня 2019 року було проведено Єдиний День цивільного захисту.
Тиждень екологічного виховання в школі
Кожен з нас в житті може зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не соромно і сумно було оглянутися назад. А для цього необхідно бути всебічно розвиненою людиною. Саме таку людину виховуємо ми в своїй Школі сприяння здоров’ю, одним з пріоритетних напрямків якої є екологічне виховання.
Превентивні заходи – запорука безпеки
Потеплішало на дворі і вулиці наповнилися дітьми. Сьогодні інспектором ювенальної превенції Титаренко О.О. були проведені профілактичні бесіди з учнями 7-8 класів, яких можна найчастіше зустріти на вулиці.
Здоров’я – найбільший скарб людини
Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем.
Періодичній системі – 150
Чи може бути таблиця хімічних елементів смачною?.. Так! І це довели учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Вони створили її із кексиків, на яких були написані символи хімічних елементів. Таблиця була створена в рамках проекту «Періодичній системі – 150».
Шляхами героїв
26 березня десятикласники нашої школи й філій взяли участь у тематично – екскурсійному проекті «Шляхами героїв».
Свято шкільної філологічної науки відбулось
21-22 березня 2019 року відбувся вже традиційний захід для філологічної спільноти Дніпропетровщини «Майстерfest – 2019». Цієї зустрічі чекають багато професійних і творчих педагогів, під час якої філологи можуть розповісти про свої знахідки, досягнення, проблеми, звірити свій професійний рівень з останніми новинами шкільного життя та обов’язково взяти для себе якісь цікавинки або комплексні системи. Тому настрій у всіх присутніх піднесений.
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)