Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Ікт та науково-дослідницька робота – шлях до творчості учня
27 січня 2014 року згідно річного плану роботи школи відбулася педрада «ікт та науково-дослідницька робота – шлях до творчості учня».
День Соборності та СвободиУкраїни
Школа завжди крокує в ногу із державою, тому події учнівського життя не оминають жодної дати, що пов’язана із національними традиціями та колоритом. Тому День Соборності та СвободиУкраїни у Петропавлівській ЗОШ I-III ст..№2 не залишився поза увагою.
360 риччя Переяславськои Ради
У звязку із відзначенням 360-ї річниці Переяславської Ради, 20 січня 2014 року були проведені нформаційно-просвітницькі заходи.
Щаслива зимова казка запрошує до себе всіх!
Найбажанішими та найзагадковішими днями у році, котрі завжди зачаровують думки дорослих і дітей, є зимові свята. Саме тоді серця усіх сповнюються надією на щасливе майбутнє, здійснення найзаповітніших мрій та сподівань.
Лекторій «Не рубай ялинку!»
23 грудня на шкільній лінійці члени гуртка «Еко» провели лекторій «Не рубай ялинку!», що направлений на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів.
Подарунки до Дня Св.Миколая
У День Святого Миколая приємний сюрприз чекав на учнів початкових класів. До нашої школи прибув депутат обласної ради, директор АФ «Нібас», дідусь учениці 1-А класу Марійки Ковальської, Роман Степанович Ковальський.
Святий Миколай дарує радість дітям
Щороку святий Миколай приходить до малечі з подарунками.
Кожна дитина з нетерпінням чекає цього дня, бо Миколай – Чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу.
День Святителя і Чудотворця Миколая.
19 грудня в Україні святкують День Святителя і Чудотворця Миколая. Найбільше його люблять діти, адже це свято символізує втілення дитячих мрій та віру у диво.
Новорічна благодійна акція «Подаруй дитині іграшку»
Значення іграшок у житті кожного малюка переоцінити неможливо. І хтось із них щиро мріє обіймати перед сном улюбленого ведмедика або зайченятко. Цій малечі теж необхідна любов та тепло, надія та віра в казку.
Уже стало традицією у Петропавлівській ЗОШ №2 до Дня Святого Миколая проводити благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку» .
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)