Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Екскурсія на Придніпровську ТЕС
19 березня учні 7 класів їздили на екскурсію на Придніпровську ТЕС . Ми їхали на комфортабельному автобусі. Нас зустріла …… розповівши що ми будемо знаходитися на об’єкті де виконується режим строгої звітності.
Троянди Шевченківської любові
20 березня у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбувся літературний вечір «Троянди Шевченківської любові» з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка .
Мій друг підручник
Протягом тижня було проведено бібліотечний урок для учнів 4 класу бібліотекарем школи Шугай Марією Андріївною.
Того великого вогню і смерть не погасила!
Шевченкове слово було і є таким же свіжим, діючим та закличним.
Агітбригада "Здоров'ятко
У рамках тижня валеологічної освіти, проведено конкурс шкільних агітбригад. Переможець агітбригада "Здоров'ятко, учнівський колектив 6-б класу. Вітаємо переможців!
Декада історії, географії та правознавства
У ході декади, яка пройшла з 14 по 25 жовтня 2013р. учителями методичного об’єднання історії, географії та правознавства було проведено ряд заходів. Вони розпочалися урочистою лінійкою (6-бкл), на якій було оголошено план роботи.
Тиждень природничих наук
Звіт про проведення тижня природничихнаук 2013 – 2014 року ( біологія, фізика, хімія, інформатика )
Вінок Кобзареві
11 березня у актовій залі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 з професійним навчанням відбулося свято для учнів 1-4 класів «Вінок Кобзареві».
Декада іноземних мов
Декада іноземних мов, яка щорічно проводиться у Петропавлівській ЗОШ I-III ст.№2, є заходом, коли вчитель, творчо працюючи з учнями, може допомогти їм розкритися, реалізувати їх потенціал, вивести їх на новий, більш досконалий ступінь розвитку, коли учні на практиці можуть застосувати знання, отриманні на уроці, спробувати свої сили.
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)