Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
![](https://pss2.dnepredu.com/uploads/editor/2802/98300/sitepage_1/deviz2.gif)
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
Шевченкове слово у віках не старіє
Слова Шевченка про те, що історія його життя складає частину історії його батьківщини, наповнюються новим змістом у рік його 200-річчя.Новий навчальний рік школярі Петропавлівської загальноосвітньої школи № 2 I-III ступенів розпочали з проведення єдиного уроку « Шевченкове слово у віках не старіє»
Участь у самоврядуванні-шлях до успіху
У зв’язку з заходами, присвяченими 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та з метою прищеплення патріотичних почуттів вихованцям навчального закладу, профорієнтаційної роботи та заохочення до самоврядування.
82 річниця Дніпропетровщини
Єдиний урок «Я вклоняюсь священній землі, тій землі, що для мене як мати»
У цьому році 27 лютого прадавня козацька земля відзначала 82-річницю утворення нашої прекрасної й неповторної Дніпропетровської області.
Тато, мама і я – спортивна сім’я
Великий спортивний зал Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 був переповнений. Саме тут 19 лютого проходило родинне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я”, яке підготувала класний керівник 8-Б класу Бугайчук І.І. разом з учителем фізичного виховання Корнєвим І.М.
Місячник правових знань
З метою профілактики правопорушень та злочинності у дитячому середовищі, проявів девіантної поведінки у Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 з професійним навчанням проводяться відповідні заходи, серед яких виховні години, зустрічі, диспути, учнівська конференція.
Шкідливий вплив ІКТ на організм підлітка
Протягом тижня було проведено лекторій на тему: «Шкідливий вплив ІКТ на організм підлітка» бібліотекарем школи Шугай Марією Андрієвною разом з активістами 11-х класів для учнів 5-7 класів.
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
2014 рік в Україні оголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав - відповідно до Указу президента України від 12 червня 2013 р. №329\2013, та з метою вшанування громадян,які виконували військовий обов’язок на території інших держав, а також-з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.
Всеукраїнська історико-краєзнавча акція учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо»
7 лютого відбулася нарада класних керівників та керівників гурткової роботи, на якій було розглянуто та опрацьовано умови проведення Всеукраїнської історико - краєзнавча акція учнівської та студентської молоді «А ми тую славу збережемо», присвяченої 70-ій річниці звільнення України від фашистських загарбників та 70-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
5 січня у школі була проведена агітбригада «Економлю я, економе сім’я, буде багатою країна моя»
5 січня у школі була проведена агітбригада «Економлю я, економе сім’я, буде багатою країна моя» . Учні пілотного класу розповіли про економію електроенергії у школі, та у дома.
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718971073__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1718970779__thumb.jpg)
![](/uploads/org2802/news_1717676212__thumb.jpg)